קורס שימוש נכון בקול

קורס שימוש נכון בקול? מה זה?

זהו קורס דיגיטלי שיתן לך מגוון רחב של כלים שנועדו לעזור לך לדבר בצורה ברורה, מעניינת ובטוחה לאורך זמן וללא מאמץ; לדייק מסרים, לשפר את התקשורת הבין אישית ולהרגיש נוח לדבר בשלל סיטואציות באופן חזק ברור ונעים, בלי לפגוע במיתרי הקול וכל זה מהיכן ומתי שמתאים לך.
אם את/ה סובל/ת מעייפות קולית או מכאבי גרון בסוף יום עבודה הקורס הזה הוא בשבילך!

לְמה זה טוב?

נכון שכשאנשים אומרים לכם “הלו” בטלפון, אתם מיד יודעים מה שלומם? זה בגלל שאנשים מושפעים מאיך שאנחנו מדברים יותר ממה שאנחנו אומרים. כל פוליטיקאי טוב יודע את זה. שליטה באספקטים השונים של הדיבור שלכם: בעוצמה, בגוון, בטונציה, במהירות, תעזור לכם להעביר את המסרים שלכם בצורה מדוייקת יותר, ברורה יותר, נעימה יותר ובעיקר – בריאה יותר.

מה לומדים בקורס?

איך לנשום נכון, איך להפיק קול בצורה נכונה ובריאה.

איך להרים את הקול בלי להתאמץ, איך לשלוט במהירות הדיבור ולדבר בצורה מעניינת ומושכת.

איך כדאי לדבר בכיתות רועשות, בחדרים גדולים, בהרצאות ובוובינרים ועוד.

בקורס יש תרגילים שנועדו לחזק את הקול שלכם ולפתח אותו. התרגילים האלה מצורפים לקורס גם כקבצי אודיו ו-ווידאו שאיתם תוכלו לתרגל בכל מקום ובכל זמן.

בסוף הקורס אני נותן המון טיפים לשמירה על קול בריא וחזק במהלך כל השנה.

ואחרי הקורס, אני כאן לכל שאלה שתהיה לכם. תמיד.

שאלות?

ש

למי נועד הקורס?

ת למי שמשתמשים בקולם באופן מקצועי: מרצים, גננים, מורים, חזנים, עורכי דין, אנשי מכירות וטלמרקטינג ולכל מי שמרגישים עייפות קולית בסוף יום עבודה או שמאבדים את קולם מדי פעם.
ש

איך בנוי הקורס?

ת אורך הקורס כשעה וחצי. הוא כולל 26 שיעורים המחולקים לשישה נושאים.
ש

אני סובל/ת מיבלות במיתרי הקול. הקורס שלך יעזור לי?

ת לא. הקורס הזה לא בשבילך. אם אובחנת כבעל/ת יבלת במיתרי הקול או כל בעיה רפואית אחרת, עדיף שתיגש/י לאיש או לאשת מקצוע (וכדאי שתיגש/י לאחד/ת לפני שהבעיה תחמיר). הקורס שלי מיועד למי שמרגישים בעיה ורוצים למנוע החרפה שלה.
ש

זה נשמע אחלה אבל בינינו, אני לא מרגיש/ה נוח עם הקול שלי. אני שומע/ת אותו בהקלטות והוא נשמע לי מוזר ולא יפה.

ת טוב שאמרת! זה טבעי לגמרי ואת/ה ממש לא לבד! רובנו מרגישים לא נוח כשאנחנו שומעים את עצמנו בהקלטות. זה בגלל שאנחנו שומעים את עצמנו אחרת מאשר הסביבה. אני מדבר על זה בהרחבה בקורס וגם נותן כלים שיעזרו לכם להפוך לחברים של הקול שלכם. זה מחסום ראשוני שברגע שתעברו אותו, יפתח בפניכם עולם שלם של אפשרויות.
ש

כלומר אחרי הקורס אני אוכל לשיר כמו סלין דיון או אנדריאה בוצ'לי?

ת לא. 🙂 כל אחד מאיתנו נולד עם פיזיולוגיה ויכולות אחרות אבל אתם כן תקבלו כלים שיעזרו לכם להישמע הכי טוב שאתם יכולים וככל שתתרגלו יותר, כך הקול שלכם יתחזק וישתפר. מנסיון.

כמה עולה הקורס? ואיך נרשמים?

1,200 ₪(עד ארבעה תשלומים)

קצת על הניסיון שלי

אני אמיר אשר, קריין ומדריך קריינים מזה למעלה משלושים שנה, חבר באיגוד הקול הישראלי והבעלים של “ON AIR”, בית הספר הגבוה לקריינות, רדיו ופודקאסטים. שירתתי בגלי צה”ל כקריין ובמהלך הקריירה גיליתי שהיו לי המון בעיות בהפקת קול: סבלתי מצרידויות, מאובדן קול, מקול לא יציב ועוד ועוד. בכדי לפתור את הבעיות הללו ובשביל להתמקצע בתחום עברתי עשרות שעות של הדרכה אצל קלינאיות תקשורת ומורות ומורים לפיתוח קול ואת כל הכלים שרכשתי כקריין, כמטופל וגם כמי שעבד עם עשרות קרייניות וקריינים אני מעביר בקורס הזה.

© 2022 כל הזכויות שמורות ל-ON AIR

עוסק מורשה 027786177

קורקיט פיתוח אתרים CoreKit